Oferta sprzedaży

Oferta liliowców odmianowych oraz selekcyjnych znajduje się po prawej stronie strony, proszę kliknąć w interesujący odnośnik.

➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥➥

OFERTA DLA ZESTAWU PARADA SIEWEK LILIOWCÓW

⮮🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇🡇⮯

Na początek polecam zestaw „Parada Siewek”, jest to zestaw dużych wieloletnich kwitnących sadzonek (dajemy gwarancje zadowolenia z wielkości i jakości sadzonek), gwarantujemy zróżnicowaną kolorystyke, a każda będzie ekscytującą niespodzianką. Do zestawu nie są dołączane opisy. Skandalicznie niskie ceny w porównaniu do jakości.

Cena wynosi zaledwie 5zł za sadzonkę przy czym liliowce są świeżo kopane z poletka i są to już rozrośnięte karpy liliowców z kilkoma sadzonkami. Cena jednej karpy jest uzależniona od ilości sadzonek w niej rosnących (zwykle od 2 do 6 sadzonek w karpie), na życzenie klienta możemy podzielić kerpę na sadzonki. Przy zakupie większej ilości (powyżej 100 sadzonek) istnieje możliwość negocjacji ceny. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

UWAGA!!! Powyższe zestawy nadają się także idealnie do nasadzeń miejskich i krajobrazowych. Bardzo dobrze pasują do obsadzeń stawów czy oczek wodnych jak również wzdłuż ścieżek/chodników w ogrodzie lub w celu zasłonięcia podmurówki. Gwarantujemy zróżnicowaną gamę kolorystyczną kwiatów.

Zapraszam do osobistych odwiedzin na poletku z którego każdy może wybrać liliowca który jego interesuje i go zauroczy, przykładowe zakupy z jednej z takich wizyt zamieszczam poniżej 😉
Przed wizytą koniecznie proszę o umawianie się na wizytę ze względu, iż mogę przebywać poza gospodarstwem.